SMOLIK Dominik (ur. 1982)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 170 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | AKRYL / PŁÓTNO | 170 x 170 | CM | ANYWHERE | MMXIX | "GDY OPUSZCZALI ZATOPIONE MIASTA | PUŁKOWNIK KILKA RAZY NAKRĘCAŁ | DWUTONOWE MECHANIZMY ZARDZEWIAŁYCH | ZEGARÓW KATEDRALNYCH I DOPIERO WTEDY | ODPŁYWALI WRAZ Z ZAŁOGĄ POŚRÓD | OSTATNICH KURANTÓW ROZBRZMIEWAJĄCYCH | W WODZIE [...]" Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Pinos que le dan sombras morados, 2019
Akryl na płótnie, 170 cm x 170 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 120 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘DOMINIK | SMOLIK | „FAURE” | AKRYL/PŁÓTNO | LNIANE | 120 x 140 CM | KRAKÓW | MMXIX | Dominik | Smolik’
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 170 x 170 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "ELENAI" AKRYL / PŁÓTNO | 170 x 170 CM | Dominik Smolik | MMXIX'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygnowany na odwrociu: ‘Dominik Smolik’
opisany na odwrociu: ‘DOMINIK | SMOLIK | „UNDERWATER | WORLD” | AKRYL/PŁÓTNO | LNIANE | 120 x 140 cm | KRAKÓW | MMXIX’
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 85 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 × 140 cm,
sygn. na odwrocie: DOMINIK SMOLIK „LUMINARIAS” AKRYL/PŁÓTNO 100x140cm KRAKÓW MMXIX Dominik Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 130 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "AUCKLAND | NEW ZEALAND" | AKRYL / PŁÓTNO | LNIANE | 130 x 140 CM | Dominik Smolik | MMXIX'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
El Jardin de los Placeres Terrenales, 2019
akryl, płótno lniane, 125 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK "AWAKENING OF SPRING" AKRYL | PŁÓTNO | LNIANE | 130 x 130 CM | KRAKÓW | MMXIX | Dominik | Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Iluminaciones en el espejo del agua (2019)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x110 cm