PAULSKA Graszka (ur. 1958)
pastel/papier, 50 x 63 cm
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: 'Graszka 2010'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAULSKA Graszka (ur. 1958)
pastel/papier, 64,5 x 46 cm (arkusz)
- Claus Brusen, Imaginaire VI. Contemporary Magic Realism, Fantasmus Artbooks, 2015, s. 81 (il.)
PAULSKA Graszka (ur. 1958)
pastel/papier, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'Graszka Paulska'
PAULSKA Graszka (ur. 1958)
PAULSKA Graszka (ur. 1958)