BORKOWSKA Ela
tradycyjna ikona, deska, tempera żółtkowa, płatek złota, 30x41 cm, 2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
BORKOWSKA Ela
BORKOWSKA Ela
BORKOWSKA Ela
deska, tempera żółtkowa, płatek złota, 20x40 cm, 2012
BORKOWSKA Ela
tradycyjna ikona, deska, tempera żółtkowa, płatek złota, 20x25 cm, 2013
BORKOWSKA Ela
BORKOWSKA Ela
BORKOWSKA Ela
olej, szpachla, srebro płatkowe na płótnie, 59x 78 cm, 2012
BORKOWSKA Ela
deska, wino i pigment, wosk pszczeli, oprawa, stara rama okienna, 52x54 cm, 2012
BORKOWSKA Ela
deska, wino, pigment, wosk pszczeli, oprawa stara rama okienna, 54x54 cm, 2012