KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. p.d.
akryl, płótno/płyta
90x75 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
Herbs and the meaning of poetry - dyptyk (2019)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
40x30 cm, 40x30 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x65
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
The truth about Royalty I (2018)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x65 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
The truth about Royalty II (2018)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x65 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/pilśnia
80x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/pilśnia
80x65 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
akryl, drewno, 30 x 60 x 3.50 cm
sygn. p.d.: RK. 2018
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
100x80 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
78x70.5 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Galerii ASP, Łódź (2017)
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x65 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/płyta
80x72 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. p.d.
akryl, płótno
85x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. p.d.
akryl, płótno
85x75 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno/pilśnia
85x70 cm
KARCZEWSKA Roksana (ur. 1988)
sygn. p.d.
akryl, płótno/płyta
78x70 cm