KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, papier
100 x 70 cm
sygn. na odwrocie
Making Fifties from her, 2017 r.
technika własna/płótno, 140 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu 'PIOTR KACHNY "MAKING FIFTIES FROM HER" 2017'
technika własna/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny "Box Office Bomb" 2018'
olej na płótnie, 145 x 130 cm
opisany na blejtramie: ‘Piotr Kachny ”So Sheer” 2018’
olej, emalia, płótno, 150 x 105 cm
olej i emalia olejno-ftalowa na płótnie, 120 x 140 cm
olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 140 x 100 cm, datowany i opisany na odwrociu: ' "re:PUT_ACTION" 2017'
olej na płótnie, 120 x 150 cm
Opisany na ramie z tyłu: ‘Piotr Kachny „Legathy” 2017’
olej na płótnie, 140 x 100 cm
olej na płótnie, 145 x 130 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny „So Sheer” 2018’
olej, płótno, 140 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 150 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny | "PictureShow" | 2017'
olej na płótnie, 120 x 100 cm
olej na płótnie, 120 x 140 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny "Vene_Reum" 2017’
olej na płótnie, 135 x 115 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Kachny "Set on" 2017’
olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Piotr Kachny "MaryLP" 2017'
olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny ''ChouCroute'' 2018'