ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
olej, płótno, 100 x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: ANT, opisany na odwrocie: "LAKE 55" KARINA ANTOŃCZAK WARSZAWA 2017
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: ANT, opisany na odwrocie: Karina Antończak 2017 Warszawa "POOL 69"
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
olej, płótno, 50x40 cm
opisany na odwrocie: KARINA ANTOŃCZAK 2013
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
olej, płótno, 50x40 cm
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: KARINA ANTOŃCZAK KARIKO ONO 2013
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
olej, płótno, 40x50 cm
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
Akryl na desce
80x100 cm
SYGNATURA Podpisany na odwrocie: KARIKO.ONO/2013
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
technika własna, płótno, 150x80 cm
sygn.na odwrocie: KARIKO.ONO
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
akryl, płótno, 150 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: kariko ono
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
sznurek satynowy, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: kariko ono "kilometr"
ANTOŃCZAK Karina (ur. 1981)
olej/płótno, 100x80 cm
sygn. na odwrocie: "Dama" Karina Antończak/Karkio.ono 2012