ISKIERSKA Anna (ur. 1985, Złotoryja)
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `AS`
na odwrociu opisany: `ANNA ISKIERSKA 2015`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `ISKRA`
akryl ze złotem na płótnie 100x80 cm
Opisany na odwrocie: Anna Iskierska 2015
olej na płótnie, wymiary obrazu: 100x130cm, 2009r.