GÓRSKA Iwona (ur. 1985, Gdańsk)
olej, płótno, 90x60 cm
sygn. l.d.: IWONA GÓRSKA, opisany na odwrocie: IWONA GÓRSKA 2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
tempera, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: IWONA GÓRSKA 2008/2016
olej, płótno, 90x60 cm
sygn. p.d.: IWONA GÓRSKA, opisany na odwrocie: IWONA GÓRSKA 2012
olej, płótno, 90x60 cm
opisany na odwrocie: IWONA GÓRSKA 2014
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. l.d.: IWONA GÓRSKA
90 x 60 cm olej i tempera na płótnie 2012 r.,
sygn. na odwrocie
tempera jajowa, olej, płótno, 90x60 cm
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: IWONA GÓRSKA 2013
Świat Mikro - Świat Makro, 2009
tempera, olej, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
tempera, olej, płótno, 92 x 65 cm,
sygn. l.d. `IWONA GÓRSKA` oraz na odwrocie
tempera, olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie