ANTONIAK Marta (ur. 1986, Zabrze)
instalacja, wymiary zmienne
cena wywoławcza: Wykup abonament
Technika: technika własna: farba akrylowa, zastygły plastik
Data powstania: 2016
Wymiary: 33x17 cm
Sygnatura: Marta Antoniak 2016
Owady/Plastikowe gardło, 2015 r.
technika własna/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Marta Antoniak | Owady/Plastikowe Gardło | 60 x 50 cm | 2015`
akryl, płótno, 60x70 cm
opisany na odwrocie: Marta Antoniak z cyklu "Holiday" 2012 "Snakeman and Amor"
technika mieszana/płótno, 40 x 50 cm
na odwrociu opisany: `Marta Antoniak | " Bibeloty" | 2011 r.`
Masters of the universe z cyklu Holiday, 2012
akryl/cienkopis/brokat/płótno, 50x60 cm
sygn. na odwrocie: MARTA ANTONIAK
akryl i marker/płótno,
29,5 x 60 cm
Z cyklu Wonderland, elipsa, 2012 r.
technika mieszana/płótno, 30 x 40 cm
na odwrociu opisany: `MARTA ANTONIAK | 2012 | Z CYKLU "WONDERLAND"`