FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
cena wywoławcza: Wykup abonament
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x120 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'AFigurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 120 cm
sygn. p.d.: Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
90x70 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. P.D Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn.p.d.
akryl, płótno
100x100
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'