KACALAK Albertyna (ur. 1988, Łódź)
olej, żywica na płótnie, 150x190 cm
Sygnatura: monogram ‘2013’
Opisany na odwrocie: ‘Albertyna Kacalak "MROWISKO" 150x190 olej, żywica’ monogram ‘2013’
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie,140x120cm, opisany na odwrocie
Zabawa w zepsuty samochód, 2013
Olej, żywica na płótnie, 150x190cm
Opisany na odwrocie
Olej, żywica na płótnie 70x100 cm
sygnowany na przodzie prawy dolny róg
Olej, żywica na płótnie, 150x190 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
olej na płótnie, 70x70cm
olej, płótno, 70x70 cm
sygn.na odwrocie:ALBERTNA/KACALAK/70x70 2012/"GNIAZDO"
olej, płótno, 120 x 140 cm
sygn. p.d.: AK 2011