GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
akryl, płótno
100 x 100 cm
sygn. p.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej na płótnie, 70x70 cm,
sygn.p/d: Gawrysiak
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'GAWRYSIAK'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARZENA | GAWRYSIAK | "BŁĘKITNA RAPSODIA" | 2016'
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
linoryt, 41.5 x 29.5 cm
sygn. na dole: "Ofelia" - linoryt - 2/15 - Marzena Gawrysiak - 2016
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 100x130 cm
opisany na odwrocie: Hommage a Bruno Schulz M. Gawrysiak 2016
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno
130 x 100 cm
sygn. na odwrocie
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 100x130 cm
opisany na odwrocie: Mme Gazelle Un reve de cheval 2015
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
linoryt 2/5 50 x 34 cm
sygn. p.d. Marzena Gawrysiak 2014
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Mm Gazelle Z wizytą u Pana Kota 2015
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 81x100 cm
opisany na odwrocie: W pracowni Mmm Gazelle 2014
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: PIES, MMm GAZELLE 2015
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Jazz | w wodzie | Mme Gazelle 2014`
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: Cóż piękniejszego? Madame Gazelle 2014
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
akryl, płótno, 46x33 cm
opisany na odwrocie: Sopot 2014 Mme Gazelle
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
ceramika malowana ręcznie, szkliwiona, śr. 35 cm, unikat
sygn. na dnie: Mme Gazelle
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 150x70 cm
opisany na odwrocie: "ADA" Mme Gazelle, 2014
GAWRYSIAK Marzena (ur. 1978)
olej, płótno, 130x97 cm
opisany na odwrocie: "LEKCJA TAŃCA" 2013 Madame Gazelle 2013