KAPROŃ Bartosz
olej, płótno, 93 x 61 cm,
sygn. p.d.: BK 2013 oraz na odwrocie: Relacja, Bartosz Kaproń 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAPROŃ Bartosz
KAPROŃ Bartosz
olej/płótno, 55 x 38 cm, sygn.
KAPROŃ Bartosz
olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. p.d.: B.K. 2013, na odwrocie: Bartosz Kaproń / 2013 /"Marzenia Senne
KAPROŃ Bartosz
KAPROŃ Bartosz
olej na płótnie 2013, 73 x 61 cm
KAPROŃ Bartosz
KAPROŃ Bartosz
olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: BK 2013 oraz na odwrocie
KAPROŃ Bartosz
Olej, płótno, 70 x 140 cm, 2012
sygn. p.d.: BK2012 oraz na odwrocie.
KAPROŃ Bartosz
Olej, płótno, 70 x 100 cm, 2012
KAPROŃ Bartosz
olej, płótno, 100 x 80 cm
sygn.: Bartosz Kaproń 2012
KAPROŃ Bartosz
olej/płótno, 60x90 cm
sygn. p.d.: BK/2012
na odwrocie: BARTOSZ KAPROŃ/ŁOWY/2012 r
KAPROŃ Bartosz
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: BK 2012
KAPROŃ Bartosz
olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. p. d.: `BK /2012`
KAPROŃ Bartosz
olej, płótno, 50x73 cm,
sygn. na licu l.d. /BK 2012/, opisany na odwrocie /KAPROŃ BARTOSZ "MADNESS?
KAPROŃ Bartosz
olej/płótno,
40 x 50 cm,
sygn.
KAPROŃ Bartosz
olej, płótno, 70 x 140 cm,
sygn. p.d.: BK 2012
KAPROŃ Bartosz
olej, płótno, 130 x 60 cm,
sygn. p.d.: Bartosz Kaproń 2011
KAPROŃ Bartosz
olej, płótno, 150 x 75 cm,
sygn. p.d. Bartosz Kaproń