DRZASTWA Marta (ur. 1988)
olej, płyta pilśniowa, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: M. Drzastwa
cena wywoławcza: Wykup abonament
DRZASTWA Marta (ur. 1988)
DRZASTWA Marta (ur. 1988)
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn.p.d.: MDrzastwa
DRZASTWA Marta (ur. 1988)
DRZASTWA Marta (ur. 1988)
DRZASTWA Marta (ur. 1988)
Olej, płyta, 69 x 90 cm,
sygn. p.d.: M. Drzastwa.
DRZASTWA Marta (ur. 1988)
DRZASTWA Marta (ur. 1988)
Olej, płyta pilśniowa, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: MD
DRZASTWA Marta (ur. 1988)
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Marta Drzastwa