JARECKA Kamila (ur. 1984, Starachowice)
Akryl na płótnie, 130 cm x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie, 100 cm x 130 cm
akryl na płótnie,100 x 120 cm
akryl na płótnie, 120 x 120 cm
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. JARECKA | 2018'
akryl, kolaż/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KAMIJARECKA | 2018'
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
akryl na płótnie, 100 x 120 cm
akryl na płótnie, 130 x 90 cm
Akryl na płótnie, 100 x 140 cm
Akryl na płótnie, 100 x 120 cm
akryl/płótno, 75 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'KAMIJARECKA | 2017'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KAMIJARECKA | 2016'
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm