FARON Barbara
cena wywoławcza: Wykup abonament
FARON Barbara
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p. d.
FARON Barbara
FARON Barbara
olej, płótno, 24 x 30 cm,
FARON Barbara
FARON Barbara
olej, płótno, 20 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
FARON Barbara
olej, płótno, 20 x 30 cm,
sygn. na odwrocie