CYGAN Michał (ur. 1989)
akryl, płótno, 150 x 110 cm,
sygn. p.d: 'M.Cygan' oraz na odwrocie: 'Michał Cygan 2019 | "SZTAUWAJERY"'
cena wywoławcza: Wykup abonament
CYGAN Michał (ur. 1989)
35 x 55 cm, 55 x 35 cm, 30 x 20 cm, technika mieszana, płótno
Student ASP w Katowicach
CYGAN Michał (ur. 1989)
akryl, olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d: 'M.Cygan' oraz na odwrocie: 'Michał Cygan | "BASEN II" 2019 r.'
CYGAN Michał (ur. 1989)
olej/płyta pilśniowa, 115 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'Michał Cygan'
CYGAN Michał (ur. 1989)
akryl, olej, technika własna/płótno, 80 x 120 cm
CYGAN Michał (ur. 1989)
technika własna, płótno, 110 x 75 cm,
sygn. p.d: 'M.Cygnan 2017.' oraz na odwrocie: 'M. Cygan 2017 | "Płonący hasiok"'
CYGAN Michał (ur. 1989)
olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. p. d.: M. Cygan;
dat. i opisany na odwrocie: Michał Cygan „Basen” 2018 r.
CYGAN Michał (ur. 1989)
technika mieszana, płótno, 35 x 55 cm, 55 x 35 cm, 30 x 20 cm
Student ASP w Katowicach
CYGAN Michał (ur. 1989)
technika własna na płótnie
40 x 50 cm
opisany na odwrociu
CYGAN Michał (ur. 1989)
Student ASP w Katowicach
CYGAN Michał (ur. 1989)
druk pigmentowy, 100 x 90 cm
ed. AP
sygn. i opisany na odwrocie, w oprawie
CYGAN Michał (ur. 1989)
CYGAN Michał (ur. 1989)
CYGAN Michał (ur. 1989)
CYGAN Michał (ur. 1989)
technika mieszana, płótno, 30 x 20 cm, 35 x 55 cm, 35 x 55 cm
Student ASP w Katowicach
CYGAN Michał (ur. 1989)
akwaforta, akwatinta, papier, 100 x 66, 1/15, sygn.
CYGAN Michał (ur. 1989)
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn.: M.C. oraz na odwrocie
CYGAN Michał (ur. 1989)
grafika cyfrowa, papier graficzny 230 gram
70 x 50 cm,
nakład 4/100
CYGAN Michał (ur. 1989)
CYGAN Michał (ur. 1989)