FILIPOWICZ Andrzej (ur.1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
FILIPOWICZ Andrzej (ur.1974)
akryl, płótno, 2 x 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie
FILIPOWICZ Andrzej (ur.1974)
Praff027, z cyklu Pozorna Rzeczywistość, 2016
akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie
FILIPOWICZ Andrzej (ur.1974)
Praff 008, z cyklu: Pozorna rzeczywistość, 2009
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
FILIPOWICZ Andrzej (ur.1974)
Dyptyk Praff 021, 022, z cyklu Pozorna Rzeczywistość, 2009
FILIPOWICZ Andrzej (ur.1974)
Praff010, z cyklu: Pozorna rzeczywistość, 2009
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
FILIPOWICZ Andrzej (ur.1974)
olej, płótno, 60x70 cm
sygn. u dołu: Andrzej Filipowicz, opisany na odwrocie: Andrzej Filipowicz 2014 60x70