CIECHELSKI Szymon (ur.1979)
Ptaki 07 z cyklu Sklepy Cynamonowe (2013)
sygn. l.d.,
pastel, papier,
50x70,
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIECHELSKI Szymon (ur.1979)
sygn. dat. p.d.,
pastel, papier,
60.7x44.5 cm
CIECHELSKI Szymon (ur.1979)
sygn. p.d.,
pastel, papier,
47x67.4 cm (w świetle passe-partout)
CIECHELSKI Szymon (ur.1979)
sygn. dat. p.d.,
pastel, papier,
45x32.5 cm (w świetle passe-partout)
CIECHELSKI Szymon (ur.1979)
sygn. dat. p.d.,
pastel, papier,
44.5x32.5 cm (w świetle passe-partout)
CIECHELSKI Szymon (ur.1979)
sygn. dat. p.d.,
serigrafia (e.a.),
53.5x74.5 cm
CIECHELSKI Szymon (ur.1979)
olej/płótno, 73 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Szymon Ciechelski | 14.06.2008 | "Gest kobaltowy"`
CIECHELSKI Szymon (ur.1979)
sygn.p.d.
olej, papier
96x66.5
CIECHELSKI Szymon (ur.1979)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
73x100
CIECHELSKI Szymon (ur.1979)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
73x100