CHYŻY Józef (ur. 1983, Lewin Brzeski)
akryl, płótno, 50x50 cm
sygn. p.d.: JÓZEF CHYŻY 2014, opisany na odwrocie: Józef Chyży "taniec" 2014
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu
akryl/płótno, 80 x 40 cm
sygn. p. g. JÓZEF CHYŻY 2012
opisany na odwrocie: JÓZEF CHYŻY "KATEDRA" 2012
olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: Józef Chyży "Buntownik"
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
Akryl, płótno, 100 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie
akryl/płótno, 38 x 46 cm
p.d.: `J. Chyży 2009`
na odwrociu opisany: `Józef Chyży | 2009 rok`