GAJEWSKA Gabriela (ur. 1989, Warszawa)
akryl, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: Gabriela Gajewska 2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 92 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 73 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `GABRIELA GAJEWSKA 2013`
akryl/płótno, 73 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `GABRIELA GAJEWSKA 2012`
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Gabriela Gajewska 2013`
akryl/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu sygnowany
akryl/płótno, 65 x 92 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Gabriela Gajewska 2010`
akryl/płótno, 73 x 54 cm
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisny na blejtramie: `GABRIELA GAJEWSKA 2012 | AKRYL`