CHODKOWSKI Tomasz (ur. 1982, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pejzaż morski III z cyklu Pejzaże, 2015
akryl, płótno, 60 x 120 cm,sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 70 x 120 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `tomekchodkowski ``Równina II`` 2015 r. akryl 120x70cm`
akryl, płótno, 70 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Tomek Chodkowski 2015, akryl, 2015
akryl, płótno, 40 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Tomasz Chodkowski 2015
akryl, płótno, 60 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 50 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: Tomasz Chodkowski 2013 r. bez tytułu 140 x 50 cm akryl na płótnie
olej/płótno, 73 x 73 cm
na odwrociu opisana: `T. CHODKOWSKI 2007 3`
Praca jest częścią cyklu składającego się z 4 prac. Cykl powstał w 2007 r. i wył wystawiany na wystawie zbiorowej w BWA w Skierniewicach.