GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘HUGI 19’
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Hugi 19’
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie, 50 x 70 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Hugi ‘18’
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany p. d. róg: ‘HuGi 18’
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie, 50 x 50 cm
sygnowany p. d. róg
GIZA Hugo (ur. 1982)
OPUSZCZONY POCIĄG W BOLIWII, 2017
akryl na płótnie, 70 x 50 cm
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie, 80x100cm
Sygnowany l. d. róg: ‘HUGI 16’
GIZA Hugo (ur. 1982)
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie, 50x50 cm
GIZA Hugo (ur. 1982)
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie, 50x50cm
GIZA Hugo (ur. 1982)
GIZA Hugo (ur. 1982)
olej, płótno, 90x70 cm
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 50x70 cm
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie 70x90 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
GIZA Hugo (ur. 1982)
GIZA Hugo (ur. 1982)
GIZA Hugo (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100x70cm
Opisany na odwrocie
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: HuGi'15
GIZA Hugo (ur. 1982)
akryl na płótnie 60x130 cm
opisany na odwrocie: HuGi15