MONSTFUR (data utworzenia: 2006, Częstochowa)
technika mieszana/blacha, 200 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘monstfur | DWA RAZY | 2011’
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płycie, 120 x 100 cm
Opisany na odwrocie: ‘”DEATH” 2012’
Nalepka na odwrocie - certyfikat autentyczności
monogram na odwrocie
akryl, szablon na płycie, 120 x 100 cm
Sygnowany p. d. róg: Monogram
Opisany na odwrocie: ‘VENOM 2012’
akryl, szablon na płycie, 120x100 cm
Sygnowany p. d. róg: Monogram
akryl na płycie, 120x100cm
Sygnowany p. d. róg: Monogram
ręcznie wycinany szablon, akryl, metalowa płyta;
99,5 x 66 cm
Sygnowany p. d. róg: Monogram
sygnowany p. d. róg : Monstrfur i na odwrocie : VENOM 2012
Nalepka autorska na odwrocie.
ręcznie wycinany szablon, akryl na blaszanej płycie, elementy metalowego kolażu; 155 x 200 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, szablonem: [dwa oznaczenia autorskie] / 7 / 2016
akryl, szablon na płycie, 120x100 cm,
sygn. p. d., nalepka autorska na odwrocie
- zakup bezpośrednio od artysty
akryl, szablon, blacha; 90 x 40,5 cm;
sygn. śr. d.: Monstfur / Extra Homeless
akryl, szablon na płycie, 120x100cm,
ręcznie cięty szablon, akryl, metal, 56 x 171 cm
sygn. l.d. szablonem: MONSTFUR
2015: Monstfur. Rust in Peace - final edit, Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy.
szablon, akryl na płycie, 120x100cm, sygn. l. d, nalepka autorska na odwrocie
akryl, płyta metalowa, ręcznie wycinany szablon,
sygn. p.g. znakiem autorskim
2016 – STROKE, targi sztuki street i urban art, 4-8 maja, Monachium
sygn. z przodu: monstfur, na odwrocie naklejka autorska
ręcznie wycinany szablon, akryl, metalowa płyta, 200 x 100 cm
sygnowany na odwrocie
akryl, szablon, blacha, metalowe tabliczki informacyjne, 51 x 127 cm,
sygn. na odwrocie: MONSTFUR, 1977, 2015
Syrena extra homeless, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 90 x 130 cm
na odwrociu od szablonu logo: `monstfur` opisany i datowany: `SYRENA | EXTRA HOMELESS | • 2013 • `
Stainless steel provider, 2015
(dyptyk), szablon, akryl, blacha; 100 x 270 cm (2 x 100 x 135 cm)
opisany na odwrocie: STAINLESS STEEL PROVIDER / 2015