KARCH Martyna (ur. 1983)
olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Karch '16'
na odwrociu opisany: 'Martyna Karch 2016 WNĘTRZE'
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARCH Martyna (ur. 1983)
olej/płótno
70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MKarch' 16'
na odwrociu opisany: 'Martyna Karch 2016 "Hotel" '
KARCH Martyna (ur. 1983)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MKarch '16'
na odwrociu opisany: '"Silence" Martyna Karch 2016'
KARCH Martyna (ur. 1983)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn..p.d.: MKarch `13 opisany na odwrocie: Na dobranoc Martyna Karch 2013 rok
KARCH Martyna (ur. 1983)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d.: `14`MKarch`13`
na odwrociu opisany: `Ukryte Martyna Karch 2014`
KARCH Martyna (ur. 1983)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: `MKarch `14`
na odwrociu opisany: `Martyna Karch Małe tęsknoty 2014r.`
KARCH Martyna (ur. 1983)
olej, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: MK`12
KARCH Martyna (ur. 1983)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `MKarch` 14`
na odwrociu opisany: `MKarch Małe tęsknoty 2014`
KARCH Martyna (ur. 1983)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `MKarch`13`
na odwrociu opisany
KARCH Martyna (ur. 1983)
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `MKarch`
KARCH Martyna (ur. 1983)
olej, pastel/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: `MK`
KARCH Martyna (ur. 1983)
akryl/płótno, 81 x130 cm
sygnowany p.d.: 'MKarch'
KARCH Martyna (ur. 1983)
akryl, collage/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany l.d.: `M. Maciejaszek` [nazwisko panieńskie artystki]