DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Karol Drzewiecki 2012 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl/płótno, 150 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Karol Drzewiecki 2018'
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl/płótno, 170 x 85 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Karol Drzewiecki '16'
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
Migration is not a crime, 2015 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 140 x 60 cm,
sygn.: Karol Drzewiecki 2013
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 140 x 60 cm,
sygn. u dołu: KD 20 14 oraz na odwrocie Karol Drzewiecki 2014 r.
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 140 x 60 cm,
sygn. p.d.: K|D|20|14
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl na płótnie
144x64 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl i olej na płótnie, 100x50 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl na płótnie
140x60 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl na płótnie
120x80 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
technika własna na desce, 110x70 cm
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
sygn. p.d. Karol Drzewiecki'14
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d. Karol Drzewiecki'13, oprawa autorska
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, kolaż, płyta, 110x70 cm
sygn. p.d. Karol Drzewiecki `13
DRZEWIECKI Karol (ur. 1987)
akryl, olej, płótno, 110 x 80 cm,
sygn. na odwrocie