ANTOSZKO Przemysław
technika mieszana, płótno, 115 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: Przemysław Antoszko
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANTOSZKO Przemysław
olej/płótno, 50 x 60 cm
na odwrociu sygnowany na blejtramie
ANTOSZKO Przemysław
akryl /płótno 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Przemysław Antoszko`
ANTOSZKO Przemysław
olej, spray/płótno, 120 x 90 cm
na odwrociu sygnowany: `Przemysław Antoszko`
.
ANTOSZKO Przemysław
olej, marker olejny/płótno,
140 x 115 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Przemysław Antoszko`
ANTOSZKO Przemysław
marker olejny/płótno, 140 x 115 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'Przemysław Antoszko'