BRZOZOWSKI Kazimierz (1871 - 1945 Zakopane)
olej/tektura, 39 x 49,5 cm
sygn. i dat. l.d.: KBrzozowski 1942
na odwrociu napis: Brzozowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 39 x 49,5 cm
na odwrociu napis: Brzozowski
olej na tekturze, 48 x 40 cm,
sygnowany i datowany l.d.
"KBrzozowski 1942"; na odwrocie, na tekturze "Brzozowski".
gwasz, papier; 40 x 29,5 cm (w świetle oprawy).
Kopia z obrazu góralskiego na szkle w Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem.
olej/tektura,
42 x 61 cm
sygnowany p. d.: `K BRZOZOWSKI | ZAKOPANE
ODWROCIE: opisany na odwrociu
ESTYMACJA 6 000 - 8 000