ODSTERCZYL Wojciech (ur. 1982)
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel/papier, 84 x 70 cm, oprawiony,
sygnowany na odwrociu: '„CHŁOPIEC” | Wojciech | Odsterczyl'
pastel/papier, 70 x 84 cm, oprawiony,
sygnowany i opisany na odworciu: 'Odsterczyl | Pan uprzejmy'
pastele olejne/płyta, 70 x 70 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '16 III 2018 | WOJCIECH | ODSTERCZYL'
sygnowany i datowany na odwrociu: '25 III 2018 | WOJCIECH | ODSTERCZYL'
pastele olejne/płyta, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: '16 III 2018 | WOJCIECH | ODSTERCZYŁ'
technika własna na papierze, 84 x 70 cm
JEJ RÓŻYCZKA, POMOCNIK (DYPTYK), 2018
technika własna na papierze, 84 x 140 cm
Pastel na papierze, 84 x 70 cm
olej/płótno, 30 x 30 cm
sygn. na odw. W. Odsterczyl
Dar Studia Oprawy Obrazów Matejko,
Kraków, ul. Zwierzyniecka 34
olej/płótno
25 x 35 cm