CZARNA Alicja
linoryt barwny/papier, 100 x 70 cm
sygn. dolny margines
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZARNA Alicja
CZARNA Alicja
technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Alicja Czarna Chaos 2
CZARNA Alicja
technika mieszana, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Alicja Czarna Chaos 1
CZARNA Alicja