CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
Good & Devil, poliptyk, 2014 r.
akryl/płótno, 180 x 240 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Rafał Czępiński | " GOOD&DEVIL" z cyklu: "WALL"' (każda część)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
technika mieszana/płótno, 70 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RAFAŁ CZĘPIŃSKI | 'PAINTERS CREW' | Z CYKLU: 'WALL' | 2013'
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
technika mieszana/płótno, 80 x 80 cm
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
akryl/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Rafał Czempo Czępiński | "Natural" | 2013 r`
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
Z cyklu `TRASH BEAUTY`, Sea, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany na płótnie i na blejtramie
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
akryl, olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: Rafał Czempo Czępiński "BETON" z cyklu: Walls, 2013r 60/80
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
technika mieszana/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `R. Czępiński "Wolność" | 2013 r. | 70 /50`
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
Sweet pigs, z cyklu Sweet shit, 2011 r.
akryl/płótno, 110 x 80 cm
na odwrociu opisany: `"Sweet shit" | 3 z 5 | :"Sweet pigs" | Rafał Czępiński | 2011 r.`
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
akryl/płótno, 110 x 81 cm
na odwrociu opisany: `Rafał Czępiński | "Cute hard" | 2011 r`
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
akryl/płótno, 110 x 81 cm
na odwrociu opisany: `Rafał Czępiński | "Sweet shit" | 2011`
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
technika mieszana /płótno, 80 x 90 cm
na odwrociu opisany: 'Rafał Czępiński | Sexplody | 2012 r'
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
na odwrociu opisany: `Aktywny element, 3 z 3 | daj buziaczka | "Potulność z obleśnością" | Rafał Czępiński | Auto2010`
CZĘPIŃSKI Rafał (ur. 1988)
akryl/płótno,
70 x 50 cm
na odwrociu opisany: `R. Czępiński | 2009 r.` oraz opisany i nalepka z danymi o pracy na blejtramie