GENEW Simeon (ur. 1973, Wrocław)
akryl na płótnie, 70 x 70 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 80 x 80 cm, sygn.
akryl, płótno,3 x 10 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 3 x 10 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 60 x 120 cm, sygn.
akryl/płótno, 80 x 60 cm, sygn.
akryl, płótno, 2 x 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 3 x 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
Akryl, płótno, 2 x 60 x 20 cm, 2013
sygn. na odwrocie SG 2013 Night&Day ½.
akryl, płótno, 80 x 20 cm, 2012 r.,
sygn. na odwrocie
Urban Scene (4, 7, 8), tryptyk, 2012
akryl, płótno, 3 szt. 40 x 40 cm każda, 2012 r.,
sygn. na odwrocie
Akryl, płótno, 50 x 50 cm, 2012
sygn. na odwrocie CYBORG 2012 r.
Akryl, płótno 30 x 70 cm, 2012
sygn. na odwrocie.
akryl/płótno,
80 x 60 cm,
sygn.
akryl/płótno, 30 x 40 cm
na odwrociu opisany: `SG `2012 | URBAN LIFE 1`
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: SG 2011
akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: SG 2011