FIET Dariusz (ur. 1960, Łódź)
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d. FIET (w pionie) l. d. dat.: 2015.
cena wywoławcza: Wykup abonament
FIET Dariusz (ur. 1960, Łódź)
olej/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany i datowany u dołu: '94 FIET' Posiada cenę gwarancyjną
* Podlega opłacie Droit de suite
FIET Dariusz (ur. 1960, Łódź)
FIET Dariusz (ur. 1960, Łódź)
olej/płótno, 100 x 70 cm, sygnowany p.d: 'FIET' datowany l.d: '94'
- Galeria 86, Łódź, 1996
*opłata droit de suite
FIET Dariusz (ur. 1960, Łódź)
Olej, płótno; 50 x 70 cm, autorska rama
Sygnowany p.d.: FIET
FIET Dariusz (ur. 1960, Łódź)
Olej, płótno, rama autorska malowana, wym. całk. 62,5 x 77 cm
Sygnowany p.d. 9FIET9
FIET Dariusz (ur. 1960, Łódź)
FIET Dariusz (ur. 1960, Łódź)