ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 125 x 190 cm,
sygn. l.d.: 'Sandra Arabska 2019 r.' oraz opisany na odwrocie: 'Sandra Arabska | 2019 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 120 x 180 cm,
sygn. p.d.: 'Sandra Arabska 2019 r.' oraz opisany na odwrocie: 'Sandra Arabska | 2019 r.'
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 180 x 110 cm,
sygn. p.d.: 'Sandra Arabska 2018 r.'
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 115 x 190 cm, sygn. p.d.: 'Sandra Arabska 2018 r.'
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 140 x 180 cm,
sygn. p.d.: 'Sandra Arabska 2018 r.' oraz opisany na odwrocie
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 170 x 110 cm,
sygn. p.d.: 'Sandra Arabska 2017 r.' oraz opisany na odwrocie
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 100 x 200 cm,
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 175 x 135 cm,
sygn. l.d.: 'Sandra Arabska 2016r.'
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 110 x 185 cm,
sygn. l.d.: Sandra Arabska 2016r.
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 125 x 180 cm,
sygn. l.d.: 'Sandra Arabska' oraz opisany na odwrocie
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 180 x 120 cm,
sygn. p.d.: S. Arabska 15
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 200 x 130 cm,
sygn. p.d.: Sandra Arabska 2015 r. oraz na odwrocie
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 130 x 200 cm,
sygn. na odwrocie
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 170 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: Sandra Arabska
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej, płótno, 172 x 94 cm,
sygn. na odwrocie
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej na płótnie, 180x130 cm
ARABSKA Sandra (ur. 1977)
olej na płótnie, 180x130 cm