JARMOLIŃSKA Karolina
olej na płycie, 13 x 18 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
JARMOLIŃSKA Karolina
olej/płótno, 30 x 70 cm, sygn.
JARMOLIŃSKA Karolina
rysunek,
140 x 100 cm,
sygn.
JARMOLIŃSKA Karolina
olej/płyta pilśniowa, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: `"Burza" | K. Jarmolińska`
JARMOLIŃSKA Karolina
olej/płótno,
46 x 61 cm
na odwrociu opisany: `K. Jarmolińska 2010`
JARMOLIŃSKA Karolina
olej/płótno,
100 x 100 cm