ORTHWEIN Ludwik (ur. 1972, Sofia)
cena wywoławcza: Wykup abonament
inkografia 4/30
51 x 66 cm
inkografia, papier, 43x63 cm, nakład: 12/50
opisany u dołu: Ryba w budowie; Inkografia; 12/50 LOrthewein 2010
inkografia, papier; 33 x 25,5 cm;
sygn. dat. i opis u dołu ołówkiem: ANGEL, INKOGRAFIA, 19/30 Luis 2011
inkografia, papier; 38 x 50 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem l. d.: LEŚNE HISTORIE OO3, INKOGRAFIA 7/30,
p. d.: Louis 2010
technika mieszana/papier; 34 x 43,5 cm;
Napisy ołówkiem l. d.: "FOREST STORIES", śr. d.: 5/10, p. d.: Lois` 2011
technika mieszana/papier, 40,5 x 57,5 cm (w świetle passe-partout)
u dołu opisany: `RYBA W BUDOWIE, RYSUNEK/GRAFIKA KOMPUTEROWA, 2/50 [podpis] 2010` oraz l.d.: tytuł, p.d.: sygnowany i datowany