VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
Brąz, patynowany dwubarwnie, wys. 45 cm
Sygnowany: E.Villanis; napis: Frinette; stemple: Bronze Garanti au Titre / L. V. Depose; 8; 2301
cena wywoławcza: Wykup abonament
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
“Prise de Corsaire - Zdobycz korsarzy
brąz patynowany; wys. 85 cm, podstawa 23,5 x 18 cm.
Francja, Paryż, SOCIÉTÉ DES BRONZES DE PARIS (odlewnia czynna 1875-1930), XIX/XX w.
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
brąz, odlew patynowany, granit; wys. 43 cm.
Francja, pocz. XX w. (lub później)
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
brąz, odlew patynowany; wys. ca 40 cm, szer. 20 cm, głęb. 17,5 cm.
Francja, ok. 1900.
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
CENDRILLION [Kopciuszek], ok. 1890
brąz patynowany, wysokość 42 cm, sygnowany z tyłu na lewym ramieniu "E. Villanis"; z tyłu, na podstawie okrągły stempel "VRA BRONZE GARANTI PARIS".
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
brąz patynowany, wysokość 42 cm, sygnowany z tyłu na prawym ramieniu: "E. Villanis"; z tyłu, na podstawie wyciśnięte "E /9792" oraz okrągły stempel: "Societe des Bronzes de Paris".
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
brąz, brązowa patyna, wys. 41,5 cm,
sygn. E. Villanis, okrągła pieczęć odlewni: Société des Bronzes de Paris, wybity numer MF / 2020, na podstawie tytuł: Sapho.
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
DZIECKO BAWIĄCE SIĘ STATECZKIEM (ENFANT A LA BARQUE)
brąz patynowany
30 x 50 x 21 cm
sygn.: Villanis
na podstawie: EXPOSITION UNIVERSELLE 1889
tabliczka z napisem: ENFANT A LA BARQUE | PAR WILLANIS [sic!]
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
brąz, odlew patynowany; wys. 57,5 cm, szer. 34 cm, głęb. 21 cm.
Francja, pocz. XX w.
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
brąz, na kwadratowej podstawie z białego marmuru;
wys. 30,5 cm; napis z tyłu: E. Villanis
Sapho,ok.1900,
VILLANIS Emmanuel (1858-1914)
brąz patynowany
wysokość: 71.5 cm
sygnowany: E. Villanis
wybity numer 4420, znak brązownika SOCIETE DE BRONZE DE PARIS, poniżej stóp postaci tytuł dzieła SAPHO