PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: "Boom" | 2019. | Łukasz Patelczyk'
cena wywoławcza: Wykup abonament
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Powidoki II | 2018 | Łukasz Patelczyk'
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Brama | 2015 | Patelczyk'
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
Prawie wszystko tutaj znika, 2014
olej, płótno, 40 x 60 cm,
opisany na odwrocie: 'Łukasz Patelczyk | "Prawie wszystko tutaj znika" | 2014
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno, 75 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
Z cyklu: Witchcraft
81x65 cm / olej na płótnie
Sygnowany na odwrocie
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej na płótnie
30 x 40 cm
sygn. na odwrocie Łukasz Patelczyk
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
Bez tytułu - Passe-partout, 2015
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "bez tytułu" (Passe / Partout) / 2015 r / Patelczyk Łukasz
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'The room | Łukasz Patelczyk | 2016'
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
Wschodnia granica z serii Passe-partout, 2015
olej, płótno, 100 x 120 cm,
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno, 60 x 50 cm
opisany na odwrocie: "Melancholia" 2013 Łukasz Patelczyk
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: `Łukasz Patelczyk "Zimna woda" 2013`
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
Leci chmura nad Europę, 2012 r.
olej/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Patelczyk | "Leci chmura nad Europę" | 2012 r.`
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno, 50x70 cm
sygn. na odwrocie: Łukasz Patelczyk/2012/"Yelow house"
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej/płótno,
140 x 110 cm
na odwrociu sygnowany
PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)
olej, płótno;
110 x 140 cm;
sygn. na odwrocie