1 zł
2 600 000 zł

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Boom, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: "Boom" | 2019. | Łukasz Patelczyk'

cena wywoławcza: Wykup abonament

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Powidoki II, 2018

olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Powidoki II | 2018 | Łukasz Patelczyk'

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Mrok, 2015

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Brama, 2015 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Brama | 2015 | Patelczyk'

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Prawie wszystko tutaj znika, 2014

olej, płótno, 40 x 60 cm,
opisany na odwrocie: 'Łukasz Patelczyk | "Prawie wszystko tutaj znika" | 2014

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Światła, 2017

olej, płótno, 75 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Latające wiedźmy, 2016

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Korzenie, 2016

Z cyklu: Witchcraft
81x65 cm / olej na płótnie
Sygnowany na odwrocie

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Mgławica, 2016

olej na płótnie
30 x 40 cm
sygn. na odwrocie Łukasz Patelczyk

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Bez tytułu - Passe-partout, 2015

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "bez tytułu" (Passe / Partout) / 2015 r / Patelczyk Łukasz

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

The Room, 2016 r.

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'The room | Łukasz Patelczyk | 2016'

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Wschodnia granica z serii Passe-partout, 2015

olej, płótno, 100 x 120 cm,

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Melancholia, 2013

olej, płótno, 60 x 50 cm
opisany na odwrocie: "Melancholia" 2013 Łukasz Patelczyk

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Zimna woda, 2013

olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: `Łukasz Patelczyk "Zimna woda" 2013`

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Leci chmura nad Europę, 2012 r.

olej/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Patelczyk | "Leci chmura nad Europę" | 2012 r.`

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Yellow house, 2012

olej/płótno, 50x70 cm
sygn. na odwrocie: Łukasz Patelczyk/2012/"Yelow house"

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

Bez tytułu, 2010 r.

olej/płótno,
140 x 110 cm
na odwrociu sygnowany

PATELCZYK Łukasz (ur. 1986)

olej, płótno;
110 x 140 cm;
sygn. na odwrocie

liczba obiektów: 18