JANCZY Kornel (ur. 1984)
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: 'Janczy | 2019 | 60x60 cm | Big Bang'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANCZY Kornel (ur. 1984)
Zestaw dwóch prac z cyklu 'Mapy': Archipelag, Dwa Państwa, 2012 r.
akryl/płótno, 40 x 30 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Kornel Janczy 2012 | Kornel Janczy | ARCHIPELAG | akryl na płótnie 40 x 30 cm' oraz 'Kornel Janczy 2012 | Kornel Janczy | DWA PAŃSTWA | akryl na płótnie 40 x 30 cm'
JANCZY Kornel (ur. 1984)
akryl, płótno; 21 x 30 cm
sygnowany na odwrocie: "Kornel Janczy 2012"
JANCZY Kornel (ur. 1984)
akryl/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany i datowany na rewersie: ‘Kornel Janczy 2012’
- A co Ty robisz dla malarstwa?, 18.10 - 11.12.2016, Galeria Awangarda, BWA Wrocław, 18.10 - 11.12.2016
JANCZY Kornel (ur. 1984)
Dwa Państwa, z cyklu Mapy, 2012 r.
akryl/płótno, 30 x 40 cm
JANCZY Kornel (ur. 1984)
akryl na papierze, 30 x 21 cm, 2015
JANCZY Kornel (ur. 1984)
akryl na płótnie
30 cm x 21 cm