PALA Mariusz (ur. 1981)
olej/płótno, 110 x 90 cm
sygn. p.d.: PM
sygn. na odwrociu: Pala Mariusz
cena wywoławcza: Wykup abonament
PALA Mariusz (ur. 1981)
Kompozycja kubistyczna 3, 2009
olej/płótno, 90 x 110 cm
sygn. na odwrociu: monogram wiązany PM i data 2009
PALA Mariusz (ur. 1981)
PALA Mariusz (ur. 1981)
Kompozycja kubistyczna 2 (2009)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
110x90 cm
PALA Mariusz (ur. 1981)
PALA Mariusz (ur. 1981)
sygn. p.d.
olej płótno
110x90
PALA Mariusz (ur. 1981)
sygn. p.d.
olej płótno
110x90
PALA Mariusz (ur. 1981)
sygn. p.d.
olej płótno
110x90