DĄBROWSKI Andrzej Oniegin (ur. 1934, Radom)
Plakat filmowy Sami swoi, 1967
offset/papier, 78 x 55 cm
stan zachowania: bdb–
cena wywoławcza: Wykup abonament
offset/papier, 97 x 52 cm
sygn. i dat. p.d. w druku: ONEGIN DABROWSKI 67
stan zachowania: bdb–
Gangsterzy i Filantropi, 1962 r.
offset/papier, 84 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'ONIEGIN DĄBROWSKI 62'
stan zachowania: dobry
Plakat do filmu ZAĆMIENIE, 1963
Druk, papier; 84,5 x 58 cm
Pochodzenie: zbiory Mateusza Grabowskiego
offset/papier,
97 x 52 cm
sygn. p.d.: `Onegin Dąbrowski 67`
offset/papier,
84 x 58,5 cm
sygn. l.d.: `Onegin Dąbrowski 67`