BRYŁA Krzysztof (ur. 1984 Biłgoraj)
akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'K.BRYŁA | 2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 100 x 70 cm,
akryl/płótno, 100 x 70 cm,
QR Ryszard Winiarski – live and work, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Krzysztof Bryła 2017'
akryl/płótno, 150 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'KBryła | 2014'
Cząstki elementarne: I, 2016 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '''CZĄSTKI ELEMENTARNE: I" K. Bryla 2016'
akryl, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: K.BRYŁA 2016
You z cyklu Cząstki elementarne, 2016
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrociu: K.Bryła Cząstki elementarne: YOU 2016
akryl/płótno, średnica 50 cm
Lustro drogowe, tondo, 2012 r.
akryl/płótno, średnica 50 cm
na odwrociu opisany: `K. Bryła | 2021`
akryl/płótno, 33 x 24 cm
na odwrociu opisany: `K. BRYŁA | 2011`
akryl/płótno,
24 x 30 cm
na odwrociu opisany: `K. Bryła 2010`
Bez tytułu (tabliczka-gaz), 2010 r.
akryl/płótno,
18 x 13 cm
Bez tytułu (bankomat), 2010 r.
akryl/płótno,
70,5 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Bryła | 2010`
akryl/płótno, 140 x 99,5 cm
akryl/płótno,
40 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu