KACPERSKA Magdalena (ur. 1981)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
65x92cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
50x70cm
Lubię, gdy siedząc przy stole... (2011)
sygn. p.d.
akryl, płótno
50x40
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
81x60
Lubię, gdy gubi się w dali (2011)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
40x50