BARANOWSKA Barbara (ur. 1934)
Plakat filmowy Dotknięcie nocy, 1961
offset/papier, 57,5 x 84,5 cm
sygn. p.śr. w druku: Baranowska
stan zachowania: bdb–
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARANOWSKA Barbara (ur. 1934)
Plakat filmowy Do widzenia, do jutra, 1960
offset/ papier, 58 x 84 cm
sygn. przy prawej krawędzi: Barbara Baranowska
stan zachowania: bdb
BARANOWSKA Barbara (ur. 1934)
offset/papier, 58 x 78 cm
STAN ZACHOWANIA:
bardzo dobry, nieznaczne ślady po złożeniu
BARANOWSKA Barbara (ur. 1934)
Do widzenia, do jutra, 1960 r.
offset/papier, 58,5 x 85 cm
sygnowany p.d.: `Barbara Baranowska`
BARANOWSKA Barbara (ur. 1934)
(reż. Stanisław Bareja); Plakat filmowy
wym.: 84,2 x 58,5 cm
sygn. l.b.: Barbara Baranowska. Wyd. CWF. Stan zachow.: widoczne ślady złożenia plakatu. (il. s. 52)
BARANOWSKA Barbara (ur. 1934)
(reż. Jerzy Szeski, Konrad Paradowski)
Plakat filmowy; 80,6 x 57,8 cm, sygn. l.b.: Barbara Baranowska. Wyd. CWF. Stan zachow.: widoczne ślady złożenia plakatu. (il. s. 52)
BARANOWSKA Barbara (ur. 1934)
DO WIDZENIA, DO JUTRA, 1960 R.
offset/papier
58,5 x 85 cm
sygn. p.d.: `Barbara Baranowska`