KARŁOWICZ Magdalena (ur. 1978)
Między niebem a ziemią, 2019 r., ed. 1/20
sucha igła/akwatinta, 25 x 33 cm, oprawiona w passe-partout i ramę,
sygnowana, datowana i opisana: 'Magdalena Karłowicz 1/20 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
żywica patynowana, 37.00 x 10.00 x 10.00 cm,
sygnowana u podstawy: 'M. K'
ceramika, technika raku, gips impregnowany, wys. 27 cm
sygn. MK
ceramika wypalana techniką raku, gips impregnowany, 36 cm
ceramika wypalana techniką raku, szkliwiona, gips impregnowany, 42 cm
żywica patynowana, 37 x 10 x10 cm
sygnowana u podstawy: 'M. K'
Bez tytułu z cyklu Matki Polki
żywica patynowana, 38 x 12 x 10 cm
sygn. na podstawie: MK
żywica patynowana i drewno, 54 cm
sygn. MK
brąz/ bronze, 38x14cm
MK
Z cyklu Między niebem a ziemią, 2015
brąz patynowany, wys. 42 cm,
sygn. z boku: 'M.K'
brąz, 40 cm
brąz, podstawa kamienna, wys. 41 cm