SEPE (pseud.) (ur. 1982, Warszawa)
akryl, sprej, olej, płyta; 61 x 46 cm;
sygn. p. d.: S E P E.
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana/płyta, 50 x 40 cm
sygnowany p.d.: 'S E P E'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'sepe | 2016 | "Homeless | Angeles 5"'
technika mieszana/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘sepe | 2012’
technika mieszana, płótno lniane; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: sepe / 2017 / 'HERE COMES / THE NEW' / 120 X 100.
technika mieszana/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'S E P E'
technika mieszana na płótnie, 2017, sygn. 'SEPE', 140 x 120 cm
technika mieszana na płótnie,
60 x 60
technika mieszana, płótno, 150x100 cm
sygn. p.d.: SEPE, opisany na odwrocie: sepe 2014
technika mieszana/płótno, 160 x 100 cm
na odwrociu opisany: `sepe | 2014`
technika mieszana, płótno, 140x100 cm
sygn. p.d.: SEPE, opisany na odwrocie: Sepe 2013
technika mieszana/płótno, 100 x 160 cm
dygnowany p.d.: `sepe`
na odwrociu opisany: `sepe | 2013`
Jakie czasy, tacy ułani, 2013 r.
technika mieszana/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany p.d.: `SEPE`
sitodruk /papier, 70 x 50 cm
sygnowany p. d.: `SEPE | 7/15`
technika mieszana/deska, 48 x 94 cm
sygnowany p.d: `SEPE`
na odwrociu opisany: `Sepe | 2011`
technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Sepe/2013
technika mieszana, płótno; 120 x 80 cm,
sygn. p.d. Sepe,
oraz na odwrocie l.g. Sepe 2012
sygnowany p.d.: `SEPE`
na odwrociu opisany: `Sepe | 2012`
technika mieszana/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany p.d.: `SEPE`
na odwrociu opisany: `sepe | 2012`
Technika mieszana, płótno, 65 x 100
sygn. p.d. SEPE
sygn. na odwrocie: Sepe 2012
sitodruk/papier, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: `SEPE | `1/15`