CIAH CIAH (pseud.) (ur. 1983)
Opposition skulls - Dyptyk, 2009
spray, płótno; 30 x 30 cm (wymiar każdej z prac);
każda z prac sygn. i dat. na odwrocie: Ciah ! 2009.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIAH CIAH (pseud.) (ur. 1983)
CIAH CIAH (pseud.) (ur. 1983)
spray, płótno,
30 x 30 cm
sygn. na odwrocie: Ciah 2009
CIAH CIAH (pseud.) (ur. 1983)
spray, płótno,
30 x 30 cm (każdy)
sygn. na odwrocie: Ciah 2009 (każdy)
CIAH CIAH (pseud.) (ur. 1983)
spray, płótno,
20 x 20 cm (każdy)