CHUDY LEŚNIK Sylwia (ur. 1983, Wrocław)
Peruano - Pamiątkowe Koty, Poznań - Lebus, 2014
akryl na płótnie
60 x 80 cm
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie
60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: Sylwia Chudy-Leśnik Inka I Lebus 2016
Do pracy dołączony katalog "20 Sztuka na granicy" z reprodukcją obrazu.
akryl na płótnie
50 x 70 cm
sygn. na odwrocie Sylwia Chudy Leśnik
akryl na płótnie 60 x 60 cm
opisany na odwrociu
olej na płótnie
200 x150 cm