BRYKCZYŃSKI Jan (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRYKCZYŃSKI Jan (ur. 1979)
książka fotograficzna, 23 x 21 cm
opis na odwrocie: "The Gardener"
BRYKCZYŃSKI Jan (ur. 1979)
książka artystyczna, 88 stron, 43 kolorowe zdjęcia, twarda oprawa, 29 x 20 cm
BRYKCZYŃSKI Jan (ur. 1979)
2010
wydruk pigmentowy, Archiwal Ink Print 48 x 60 cm,
sygn., dat. na odwrocie,
nakład: 2/7 + 2 a.p.
BRYKCZYŃSKI Jan (ur. 1979)
Z cyklu BOIKO, wieś Karpackie, Ukraina 2009-2011
50 x 60 cm, edycja 1/5 (+2AP), 2013 (rok wydruku)