DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
olej, akryl, marker, płótno, 100x120 cm
sygn. z tyłu lewa góra EWA DOROSZENKO / MASZYNY II / 2011
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
olej, akryl, marker, płótno, 105x120 cm
sygn. na odwrocie: EWA DOROSZEKO/RELACJE NA BATERIE
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
olej/akryl/marker/płótno, 105x120 cm
sygn. na odwrocie: EWA DOROSZENKO/MACHINARIUM 2011
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
Fałszywe wspomnienia II, 1/5, 2011 r.
fotografia barwna/papier fotograficzny, 30 x 40 cm
na odwrociu opisana: `FAŁSZYWE WSPOMNIENIA II, 1/5 | EWA DOROSZENKO`
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
fotografia, papier, 30 x 40 cm,
na odwrocie opisana: `FAŁSZYWE WSPOMNIENIA I, 1/5, EWA DOROSZENKO`
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
olej, akryl, płótno;
70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: Ewa Doroszenko Duet 2010
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
olej, akryl/płótno, 105 x 94 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Doroszenko Koparka`
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
olej, akryl, płótno, 95 x 105 cm;
sygn. na odwrocie: Ewa Doroszenko
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
olej, akryl, płótno;
70 x 100 cm;
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
olej, akryl, płótno;
70 x 100 cm;
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
akryl/płótno,
120 x 105 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `ewa doroszenko | relacje na baterie, 2008 r.`
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
olej, akryl, kolaż, węgiel, płótno;
95 x 105 cm;
sygn. na odwrocie: EWA DOROSZENKO "UWAGA NA TIUL!" 2009
DOROSZENKO Ewa (ur. 1983)
akryl/płótno,
120 x 105 cm
sygnowany na odwrociu: `EWA DOROSZENKO | `DON`T CRY` 2010`